Quality Engineer

Co vás čeká

Různorodá a zajímavá práce
Vedení přidělených projektů, ve spolupráci s ostatními odděleními zajištění kvality výrobků
Tvorba procesní a technické dokumentace (FMEA, CP, PPAP, 8D)
Komunikace se zákazníky a dodavateli při řešení zákaznických a dodavatelských reklamací
Provádění interních auditů, spolupráce na externích auditech
Reporting

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

min. SŠ vzdělání
znalost německého nebo anglického jazyka slovem i písmem
znalost MS Office
logické myšlení, organizační dovednosti, flexibilita
samostatnost, systematičnost, pečlivost a spolehlivost
řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

chuť učit se nové věci a dále se vzdělávat

Výhodou bude, pokud budete mít

zkušenost na obdobné pozici v oblasti automotive 2 roky

základní znalosti z metrologie

Co vám můžeme nabídnout

zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti se zahraniční účastí
odpovídající finanční ohodnocení
příjemné pracovní prostředí v moderních nově vystavěných prostorech
možnost dalšího odborného i jazykového vzdělávání
5 týdnů dovolené
13. a 14.plat
příspěvek na stravování
místo výkonu práce: Dobranov

Naše výhody

Icon Einkommen

13. a 14. Plat - 2x do roka můžete očekávat mimořádnou mzdu, která přilepší vašemu rodinnému rozpočtu.

Icon Erholungsurlaub

5 týdnů dovolené - Je důležité, abyste si dostatečně odpočinuli. Proto týden dovolené navíc.

Icon flexible Arbeitszeiten

Pití zdarma a příspěvek na stravu - Pro vaše pohodlí zajistíme pití na pracovišti zdarma a také vám přidáme na stravování v závodní kantýně.

Icon Aufstiegsmöglichkeiten

Kariérní růst - V případě, že jste šikovní a máte ambice, tak u nás nemusíte zůstat na původní pozici.

Přihlaste se nyní

Chcete se přidat do našeho týmu? Zašlete nám prosím svůj životopis kariera.cz@jifeng-automotive.com.

Nebo vyplňte formulář níže a přiložte životopis ve formátu PDF. Jiné formáty souborů nejsou akceptovány.

Souhlasím, abych byl informován společností Jifeng Automotive Interior CZ s.r.o., IČ: 02848481, Dobranov 172, 471 21 Česká Lípa v případě nabídky vhodné pracovní pozice. Z důvodu zvýšení svých možností uplatnění v budoucnu souhlasím s tím, aby společnost Jifeng Automotive Interior CZ s.r.o., IČ: 02848481, Dobranov 172, 471 21 Česká Lípa nadále zpracovávala, i nad rámec tohoto výběrového řízení, mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitosí. Tento souhlas, který je možno kdykoliv odvolat, uděluji na dobu 3 let. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování.

Kliknutím na tlačítko Odeslat zpracujeme Vaše osobní údaje v souladu s našimi pravidly na ochranu osobních údajů.
Data Protection